Katılım Şartları

Katılım Şartları:

1. Sempozyumun dili, Türkçedir.

2. Bir yazar, en fazla iki bildiri ile sempozyuma katılabilir.

3. Bildirilerin bütün sorumluğu yazar/yazarlara aittir.

4. 150-200 kelimelik bildiri özetleri, sarisaltuk@trakya.edu.tr adresine en geç 6 Mart 2015 Cuma gününe kadar e-posta yoluyla ekli dosya hâlinde gönderilmelidir.

5. Kabul edilen bildiri özetleri, 20 Mart 2015 Cuma günü bildiri sahiplerine ikinci duyuruyla bildirilecektir.

6. Sempozyumda sunulacak bildirilerin tam metinleri, Türkçe ve İngilizce özetleriyle birlikte, en geç 17 Nisan 2015 Cuma gününe kadar sarisaltuk@trakya.edu.tr adresine e-posta yoluyla ekli dosya olarak gönderilmelidir. Aksi takdirde, bildiri özeti kabul edilmiş olsa da, tam bildiri metnini göndermeyen araştırmacılar sempozyum programından çıkarılacaktır.

7. Sempozyuma bildiriyle yurt içi ve yurt dışından katılacak olanların konaklama ve yemek giderleri Sempozyum Düzenleme Kurulu tarafından karşılanacaktır.

8. Sempozyum için katılımcılardan yurt içi 250 TL, yurt dışı 100 Avro/120 ABD Doları katılım ücreti alınacaktır. Katılım ücretlerinin 17 Nisan 2015 Cuma günü saat 17.00’ye kadar daha sonra belirteceğimiz hesap numarasına yatırılması ve yatırıldığına dair belgenin aynı gün taranarak sarisaltuk@trakya.edu.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

9. Sempozyum Bosna Hersek'te yapılacağından pasaport ve vize konusu da gündeme gelmektedir. Buna göre, diplomatik, hususi (yeşil) ve hizmet pasaportu bulunanlar için vize işlemine gerek bulunmamaktadır.

10. Bildiri metinlerinin basılması planlandığından, basılacak metinlerini tamamlamaları için bildiri sahiplerine 5 Haziran 2015 Cuma gününe kadar bir aylık süre tanınacaktır.

11. Sempozyum ile ilgili ayrıntılı bilgilere http://sarisaltuk.trakya.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.

 

 

Bu içerik 03.07.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 2390 kez okundu.